קורס קידום אתרים מיד אחרי השחרור!

 

חיילים משוחררים שימו לב, לאחר השיחרור מצה"ל יש לכם הרבה הזדמנויות תעסוקתיות בשוק: מאחורי וילון מספר אחד יש לכם את האופציה לעבוד בתחנות דלק כמתדלקים. מאחורי וילון מספר שתיים, יש לכם את האופציה לעבוד במסעדה כמלצרים. מאחורי וילון מספר שלוש, יש לכם את האפשרות לעבוד בשמירה בכניסות לקניונים. כמובן שיש עוד כמה אופציות אטרקטיביות שכולן מבטיחות עבודה קשה בשכר רעב ואפס הזדמנויות קידום.

 

אז אפרופו קידום - למה שלא תרשמו למסלול של קורס קידום אתרים ותתחילו לעבוד כמו בני אדם? קורס קידום אתרים הוא קורס מקצועי המוכר מטעם הועדה לחיילים משוחררים כך שאתם יכולים לשלם את שכר הלימוד מהפיקדום ומיד בתום קורס קידום אתרים - להתחיל לעבור במקצוע בו יש פרנסה מכובדת, עניין ואפילו אתגר על ההתחלה.

 

קורס קידום אתרים - יש ולעבודה:

קורס קידום אתרים מתקיים בכמה מכללות ומוסדות להשכלה והכשרה מקצועית בארץ בעיקר באזור המרכז והמפרץ. קורס קידום אתרים מתנהל במתכונת של קורס ערב או בוקר לחילופין במשך מספר חודשים (שלושה חודשים עד חצי שנה בממוצע). במסגרת קורס קידום אתרים, לומדים התלמידים את רזי המקצוע של מקדמי אתרים מקצועים הנקראית אנשים SEO.

 

מטרת קורס קידום אתרים הינה להכשיר את הדור הבא של המקדמים המקצועיים ושל יועצי קידום אתרים מוסמכים. קורס קידום אתרים משלב תכנים עיוניים ותרגול מעשי רב כך שכאשר הבוגרים מסיימים או נמצאים לקראת סיום קורס קידום אתרים, הם כבר בשלים להתחיל לעבוד במקצוע.

 

קורס קידום אתרים הוא הדרך הנכונה ביותר לחדור אל שוק העבודה בכלל ואל ענף האינטרנט המשגשג בפרט. באמצעות קורס קידום אתרים ניתן ללמוד הכל על התרבות האינטרנטית של היום: איך בונים אתרים, כיצד מאחסנים אתרים, כיצד מתבצעת התקשורת בין השרת לרשת האינטרנט ועוד אך יחד עם זאת, קורס קידום אתרים שם דגש על התחום של קידום אתר במנועי חיפוש.

 

קורס קידום אתרים מכשיר את בוגריו להתמודד עם שני סוגי הלקוחות בעתיד: לקוחות אשר נמצאים בתהליך של אפיון ובניית אתר חדש ולקוחות אשר יש להם כבר אתר קיים ואולי אף ישן אבל הם אינם מרוצים מהתוצאות. קורס קידום אתרים מכשיר את תלמידיו להבין את הצרכים של כל מנהלי האתרים, לעבוד עם הכלים אשר מצויים לרשותם בתוך מנועי החיפוש, לבצע בדיקות סטאטיסטיות על בסיס יומי וניתוחים קפדניים של אתרים אחד מול מתחריו.

 

אז נכון שהפתיח למאמר זה היה כולו ברוח הליצית טובה ונעימה, ונכון שזה שעשע חלק מכם אבל המציאות העגומה היא שאין כיום תפקידים מעניינים ומתגמלים עבור חיילים משוחררים אשר אינם בעלי מקצוע. עד שהם מתחילים ומסיימים את התארים במוסדות האקדמיים, הם בגדר "לא מקצועיים" ולכן מקבלים עבודות גרועות. בואו לשדרג את הסיכויים להצליח בשוק העבודה בתוך כמה חודשים.