בניית אתרים - ומה הלאה?

 

רוצים לבנות אתר בית? מתכננים לפתוח ערוץ חדש של מכירות, מיתוג וקידום העסק באמצעות האינטרנט? אל תתחילו לשבור את הראש עם כל השלבים הרבים והמורכבים של בניית אתרים כי זה יהיה קשה, יקר ובהרבה מקרים קטסטרופאלי בסוף! לא כל אחד יכול לבנות אתר כמו שלא כל אחד יכוללהיות ארכיטקט. מי שאומר לכם שאין שום בעיה לבנות לבד אתר שיבנה הוא אתר לבד בעצמו. בניית אתרים זו עבודה ארוכה ומאומצת אשר דורשת ירידה לפרטים הקטנים והרבה מאוד הבנה טכנית והכרות מצויינת עם עולם האינטרנט. רק מי שעוסקת במלאכת בניית אתרים באופן מקצועי יודע בדיוק מהם הפתרונות האופטימליים עבור האתרמבחינת אחסון אתרים, איך לאפיין ממשק משתמש נכון עבור צוות מתפעלי האתר וכו'. מי שלא יודע, לא יודע עד כמה הוא הולך להסתבך....

 

אולי בעבר לא הייתה ברירה, פעם כשהאינטרנט רק החל לתפוס תאוצה,ואז אכן כי מי שרצה לפתוח אתר היה צריך לשבור את הראש אבל כיום ממש אין צורך! יש לך חברת בניית אתרים מקצועית אשר מספקתלך את כל הפתרונות החל משלב גיבוש הקונספט, אפיון האתר על הנייר לטובת סקיצות ראשוניות ועד בניית אתרים מקצועיים, מעוצבים, מקודמים במנועי החיפוש - אתרים אשר מעניקים חוויות גלישה לאלפי גולשים מידי חודש ואף מהווים ערוץ עסקי רווחי עבור החברה.

 

גם אם תצליחו לעמוד לבד במשימה של "בניית אתרים באופן עצמאי".נניח שתקנו רק מודל ותעבדו לבד על בניית אתרים. נניח שתמצאו לבד פתרונות לעיצוב אתרים, אחסון אתרים, הפקתתכנים ועוד. תעלו את האתר לרשת- ומה אז? אתרים הם לא עוד חוברת סטאטית. הם לא יכולים לעמוד סתם כך על גבי השרת ולהנות מתנועת גולשים ללא הפסקה. הרי כל הקונספט של בניית אתר הוא שניתן יהיה להעלות תכנים חדשים, לעדכן חומרים שיווקיים ופרסומיים של החברה באמצעות האתר,לנהל קשרי שיתופי פעולה עם גורמים אחרים באינטרנט כדי להגדיל את מעגל הנחשפים ובעיקר - הוספת תכנים לאתרים על בסיס קבוע בכדי ליצור יותר ויותר עמודי אינטרנט אליהם מנוע החיפוש יוכל להפנות גולשים. בניית אתרים היא תוכנית לטווח ארוך ולא פרוייקט חד פעמי. כאשר מבינים את כל התמונה של בניית אתרים ותחזוקתם השוטפת כולל קידומת ברשת, מבינים כי זו משימה תובענית ובעיקר כי מדובר על משימה אשר צריכה להתנהל על ידי אנשי מקצוע.

 

סביר להניח שאם הייתם מומחים בענף של בניית אתרים לא הייתם קוראים מאמר זה מלחתחילה. מאחר ואתם עדיין מעיינים בו בעניין, כנראה שאתם לא מומחים לתחום של בניית אתרים אבל זה בסדר,אתם לא צריכים להיות, למזלכם, ברגע שהחלטתם לבנות אתר חברה - יש לכם חברת בניית אתרים אשר יכולה לטפל עבורכם בכל שלב ושלב כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת בניית אתרים ולתאם פגישת הכרות.

 

אל תתפתו לבנות בעצמכם אתר אינטרנט כמו שלא הייתם מתפתים לקחת עליכם תכנון של שיפוצים בבית הכוללים שבירת קירות ובניית אגף שלם. בניית אתרים זה תחום מקצועי וחשוב שהוא יעשה על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום, החל מבוני אתרים מקצועיים, דרך מעצבי אתרים אינטרנט, דרך מפיקי תכנים מנוסים ועוד.